POSETITE NAJATRAKTIVNIJU DESTINACIJU UZ HERBAFAST ALL INCLUSIVE PAKET

all-inclusive-paket

Nećemo biti tajanstveni i zato ćemo odmah otkriti o kojoj atraktivnoj destinaciji je reč. U pitanju je REZULTAT. Najatraktivnija destinacija, složićete se sa nama. Mnogi od vas već dugo pokušavaju da stignu do nje ali bezuspešno.

Svesni činjenice da ovaj put ni malo nije jednostavan i da je prepun izazova, odlučili smo da vam pomognemo i olakšamo. Uz All inclusive paket želimo da vam pružimo podršku koja vam je neophodna kako biste konačno došli do svog željenog cilja. Čuvene destinacije – rezultata!

ŠTA SADŽI ALL INCLUSIVE PAKET?

All inclusive podrazumeva kombinaciju Herbafast proizvoda za maksimalan rezultat. Tu kombinaciju čini:

2x Herbafast Detox

3x Herbafast Avantgarde

3x Herbafast Fiber

Uz ovu kombinaciju proizvoda pripremili smo vam besplatnu dostavu na kućnu adresu, 30% popusta na paket i poklon. Dalje u tekstu ćemo vam objasniti zašto baš ova kombinacija, šta vam svaki od proizvoda donosi i na koji način se koriste.

herbafast-detox-kapsule-za-mrsavljenje

ZAŠTO HERBAFAST DETOX?

Kao preduslov zdravog mršavljenja, važno je da pre svega očistite svoj organizam i oslobodite se viška tečnosti i nagomilanih toksina.

Zašto je važno izbaciti višak vode iz organizma i kako prepoznati njeno zadržavanje?

 • teško gubite težinu uprkos naporima u uravnoteženoj ishrani i vežbanju
 • neobjašnjivo povećanje težine u kratkom vremenskom periodu
 • zadržavanje tečnosti, poznato i kao edem, može uzrokovati da vam udovi, ruke, noge, lice ili abdomen izgledaju natečeno

Za sve one koji se pitaju i koji su uzroci zadržavanja vode u organizmu:

 • Ljudi sa prekomernom težinom imaju tendenciju da zadrže više vode jer konzumiraju više kalorija a samim tim i veće količine natrijuma, a to doprinosi zadržavanju
 • Osobe koje su na niskokalorijskim dijetama
 • Hormonalne promene kod žena: menopauza, sindrom policističnih jajnika (PCOS), predmenstrualni sindrom (PMS).
 • Upotreba nekih lekova može dovesti do brzog povećanja težine i zadržavanja vode u organizmu. To su: kortikosteroidi, antidepresivi, antipsihotici, antibebi pilule…
 • Zadržavanje vode može biti rezultat nekog oboljenja srca, bubrega, jetre, hipertenzije

Sledi onda i pitanje, kako smanjiti zadržavanje vode u organizmu?

 • Smanjite unos natrijuma, izbegavajte prerađenu hranu, pijte 8-12 čaša tečnosti (voda, voćni sokovi, mleko), jedite više agruma i zelenog lisnatog povrća, jedite male obroke u redovnim intervalima
 • Potrebno je i redovno kretanje
 • Dodatni unos vode, ne deluje na uzrok ali pomaže u smanjenju viška vode
 • Neke namirnice imaju i diuretski efekat: sok od limuna, sok od brusnice, namirnice bogate vitaminom C
 • Jedno od prirodnih rešenja koje Vam može pomoći da izbacite višak vode iz organizma je Herbafast Detox. On sadrzi prirodne supstance koje imaju diuretski efekat.

U koliko se pronalazite u nekoj od navedenih stavki i ukoliko ste u bilo kom delu pomislili „da ovo sam baš ja“ ili „da, ovo se i meni dešava“, jasno je – vreme je za detox.

Dakle, kada je paket u pitanju, preporuka je da se prvo uradi Detox faza. U paketu dobijate dve kutije koje sadrže po 10 kapsula. Što je dovoljno za 10 dana jer je preporuka da se piju dve kapsule na dan uz povećan unos vode.

Kada završite sa fazom Detoxa preporuka je da odmah dalje nastavite sa kombinacijom Herbafast Avantgarde kapsula i Herbafast Fiber napitkom. Više o njima u nardenim redvima.

prirodne-kapsule-za-mrsavljenje-herbafast-avantgarde

ZAŠTO HERBAFAST AVANTGARDE I HERBAFAST FIBER?

Kada ste očistili organizam od toksina, izbacili višak nagomilane vode i smanjili vidljivost celulit sa Herbafast Detoxom, vreme je za kombinaciju Herbafast Avantgade kapsula i Herbafast Fiber napitka.

Herbafast Avantgarde kapsule za mršavljenje su naš najmlađi ali i najinovativniji član Herbafast porodice. Ove kapsule za mršavljenje podrazumevaju kombinaciji antioksidansa, vitamina, minerala, probiotika i biljaka koja brzo i efikasno deluje – i to baš sada kad je rešenje za višak kilograma hitno potrebno!

Upoznajte vaše saputnike na putu ka toj atraktivnoj i tako poželjnoj destinaciji zvanoj rezultat: hrom, cink, vitamin C, probiotik Saccharomyces boulardii, ekstrakti đumbira, koprive i paprike.

Ne brinite se, ako vi ne znate tačan put oni su tu da vode, a evo i kako.

Ubrzanje metabolizma i sagorevanje masnoća prepustite đumbiru i paprici, lep, jedar i zategnut izgled kože obezbediće cink i vitamin C, ukoliko je ostalo celulita i još nešto viška vode za to će se pobrinuti kopriva. Za biotičku ravnotežu i jak imunitet brinu antioksidansi i probiotik S. Boulardii.

Za kraj smo ostavili ono najvažnije. Zdravo mršavljenje uz manje napade gladi i regulaciju nivoa glukoze zahvaljujući HROMU. On će dati svoj doprinos smanjenju želje za slatkišima i regulaciji metabolizma šećera u krvi – a to je važno i za sve osobe sa insulinskom rezistencijom, dijabetesom tipa 2, kao i osobama sa metaboličkim sindromom.

Savetujemo vam da Herbafast Avantgarde kapsule za mršavljenje popijete jednom dnevno, najbolje ujutru, pola sata pre obroka. Dodatno bismo vas posavetovali da ne preskačete doručak, kao jedan od najvažnijih obroka, ali ni one ostale obroke. Jedite redovno, a ono na šta treba da obratite pažnju jeste kvalitetan izbor namirnica.

Nastavljamo dalje…

Prelazimo na Herbafast Fiber napitak i vašu dnevnu dozu biljnih vlakana koja imaju veliki značaj kada se govori o mršavljenju.

Ono što se može istaći kao velika predost biljnih vakana jeste mali broj kalorija. Vlakna vam pomažu da se osećate sito, bez obzira što unosite veoma malo kalorija. Deo kalorija koje ste ishranom ipak uneli neće moći da se apsorbuje, već će zajedno sa vlaknima biti neiskorišćen i izbačen iz organizma.

Vlakna u crevima deluju poput sunđera. Upiju vodu i zarobe ugljene hidrate, masti. Brzim proslaskom kroz creva sprečavaju iskorišćavanje kalorija i taloženje na kritičnim regijama kao što su bokovi, stomak i butine.

Istraživanja su pokazala da osobe koje unose velike količine hrane bogate vlaknima izbacuju mnogo više kalorija kroz stolicu.

Zato, savetujemo da sadržaj jedne kesice Herbafast Fibera razmutite u čaši hladne vode i popijete odmah nakon rastvaranja, popodne, pola sata pre ručka (ukoliko ne popijete pre ručka, može i pola sata pre večere). Nakon Fibera preporučujemo vam da popijete još jednu čašu obične vode.

U Herbafast All inclusive paketu dobijate 3 kutije Herbafast Avantgarde kapsula i 3 kutije Herbafast Fibera, što će vam biti dovoljno za mesčni tretman.

prirodni-napitak-za-mrsavljenje

DA SUMIRAMO

-Detox faza 10 dana – 2 kapsule na dan uz povećan unos vode u toku dana

-Kombinacija Herbafast Avantgarde kapsula i Herbafast Fiber napitka. Avantgarde se pije jednom dnevno, najbolje ujutru pola sata pre obroka, dok se Fiber rastvara u hladnoj vodi i pije se odmah nakon rastvaranja pola sata pre ručka. Nakon kojeg je preporuka da se popije još jedna čaša obične vode. U paketu dobijate dovoljno kutija za mesečni tretman.

-Paket traje 40 dana

Iskustva naših korisnika kažu da se prvi rezultati vide nakon mesec dana korišćenja.

-Paket možete poručiti online na našem sajtu ili putem naših društvenih mreža facebook i instagram

-Dostava je besplatna za teritoriju Srbije, a paket vam šaljemo na kućnu adresu

-Paket je sada dostupan uz 30% popusta

-Uz paket dobijate i poklon

All inclusive – kao što smo i obećali! Ostavljamo vas bez izgovora, zato, krenite na put ka REZULTATU danas. Ukoliko imate bilo kakva pitanja ili vam je potreban savet, naš stručan tim vam stoji na raspolaganju. Pitanja možete postaviti klikom na ikonicu u donjem desnom uglu, a možete nam pisati i na našim društvenim mrežama. Tu smo za vas.

 

[vc_row rt_row_background_width=“default“ rt_row_style=“default-style“ rt_row_borders=““ rt_row_paddings=“true“ id=“paket“ rt_bg_effect=“classic“ rt_bg_image_repeat=“repeat“ rt_bg_size=“cover“ rt_bg_position=“right top“ rt_bg_attachment=“scroll“ rt_bg_video_format=“self-hosted“][vc_column width=“1/2″ rt_wrp_col_paddings=“false“ rt_border_top=““ rt_border_bottom=““ rt_border_left=““ rt_border_right=““ rt_border_top_mobile=““ rt_border_bottom_mobile=““ rt_border_left_mobile=““ rt_border_right_mobile=““ rt_bg_image_repeat=“repeat“ rt_bg_size=“auto auto“ rt_bg_position=“right top“ rt_bg_attachment=“scroll“][vc_single_image image=“29768″ img_size=“full“ alignment=“center“ onclick=“custom_link“ css_animation=“none“ el_id=“allinc“ link=“#paketi“][/vc_column][vc_column width=“1/2″ rt_wrp_col_paddings=“false“ rt_border_top=““ rt_border_bottom=““ rt_border_left=““ rt_border_right=““ rt_border_top_mobile=““ rt_border_bottom_mobile=““ rt_border_left_mobile=““ rt_border_right_mobile=““ rt_bg_image_repeat=“repeat“ rt_bg_size=“auto auto“ rt_bg_position=“right top“ rt_bg_attachment=“scroll“][vc_column_text]

ALL INCLUSIVE PAKET!

2 x Herbafast detox
3 x Herbafast Avantgarde
3 x Herbafast Fiber (ukus po izboru)
+ POKLON

6480 rsd

[/vc_column_text][vc_btn title=“PORUČI PAKET“ color=“green“ size=“lg“ align=“center“ button_block=“true“ link=“url:%23paketi|title:Do%20isteka%20zaliha||“ el_id=“allincfull“][/vc_column][/vc_row]
ISKORISTI AKCIJU
[contact-form-7 id=“29807″ title=“Porucivanje_copy“]

2 thoughts on “POSETITE NAJATRAKTIVNIJU DESTINACIJU UZ HERBAFAST ALL INCLUSIVE PAKET”

 1. Ja sam dugogogodisnji korisnik Herbafasta bila dok nisam dosla do svog cilja,mogu vam reci samo da sam ja bila jako zadovoljna.Onda jedan porodjaj pa drugi i sada cu biti opet deo vasih korisnika.Mene zanima dokle traje ova vasa akcija?

 2. Ja sam dugogogodisnji korisnik Herbafasta bila dok nisam dosla do svog cilja,mogu vam reci samo da sam ja bila jako zadovoljna.Onda jedan porodjaj pa drugi i sada cu biti opet deo vasih korisnika.Mene zanima dokle traje ova vasa akcija?

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Korpa